Aktuálně, články, komentáře

Zápasy oblastního přeboru

 Béčko porazilo vysoko Republikán

Mládež zaznamenala střídavé výsledky

 V sobotu 10.10. se hrála utkání oblastního přeboru, muži hostili Republikán Praha s obávanými střelci „medvědobijci“ bratry Klinerovými, naše mládež porovnala síly s dívčími družstvy Března.

Nejprve se hrálo utkání mužů. Sestava byla do poslední chvíle nejasná, ale nakonec s obráncem Smrčkou v brance vše dobře dopadlo. Po vyrovnaném poločase jsme soupeře jasně přehrávali a docílili jsme hladkého vítězství.

Mladší i starší žačky tentokrát hodně zaostávaly za svým protivníkem a oba zápasy jasně prohrály. Vše zapříčinila neúčast jejich opor. Chyběla i vynikající brankářka Mojžíšová. Stejně však dopadli i kluci, když jim chyběl nemocný Edl. V útoku si bez něho nevěděli moc rady.

NH Řevnice B – Republikán, muži 25: 13 (12:9)

Branky: Jandus 11, Veselý M. 7, Holý 4, Veselý T. 3.

DTJ Řevnice – Sokol Březno, ml.žačky 7: 22 (1:11)

Branky: Matoušková 5, Smrčková L. 2

DTJ Řevnice – Sokol Březno, st.žačky 2: 30 (0:14)

Branky: Mandlíková 1, Humlová 1

NH Řevnice – Sokol Březno 4: 13 (1: 8)

Branky: Marek Huml 4.

O týden dříve hrála naše družstva ve Staré Huti, informace o zápasech však nebyly k dispozici před uzávěrkou minulých oběžníků.

S velkými obavami se scházelo „béčko“ mužů k utkání do Hutě, která vloni hrála 1.ligu. Brankář Tafat se omluvil a marodka „Áčka“ dolehla na sestavu našeho družstva. Podařilo se však přemluvit mistra národní házené „pana brankáře“ Rudolfa Zusku a utkání mělo kvalitní průběh. Ovšem na ligové družstvo jsme neměli velké šance a podlehli jsme o pět branek.

Stará Huť- NH Řevnice B, muži 21:16 (11:10)

Branky: Jandus 8,Veselý M.4,Veselý T.2, Holý 2.

Stará Huť- DTJ Řevnice, starší žačky 11:13 (3:7)

Sestava a branky: Mojžíšová Kateřina- Krtková Anna, Kecová Aneta, Shýbalová Denisa, Smrčková Lucie- Matoušková Monika 1, Šťastná Pavlína, Mandlíková Kateřina 5, Humlová Markéta 7.

Překvapivé, ale zasloužené vítězství starších žaček. Naše děvčata jsou konečně v plné sestavě a najednou jim to jde! Chválíme výkon celého kolektivu. Zlepšíme střelbu a příště porazíme všechny.

Žádné komentáře