Aktuálně, články, komentáře

Nový příspěvek

Žatec neměl žádná esa v rukávu.
 
            K prvnímu zápasu nového soutěžního ročníku II. ligy jsme v neděli 31.8.2008 zajížděli na umělou trávu do Žatce, který si jako loňský nováček udržel druholigovou příslušnost i pro tento rok. Žatec se však letos musí obejít bez zkušených hráčů Litvínova, kteří svými zkušenostmi žateckým významně pomohli. A o zkušenostech byl i tento zápas. Vždyť průměrný věkový rozdíl mezi námi a žateckými šroubečky činí 10 let!
 
TJ Šroubárna Žatec – NH Řevnice 13:20 (7:9)
 
            S obranou náš útok neměl práci od počátku utkání, ale dlouho trvalo, než se nám do střel přestaly stavět tyče nebo obětavě chytající domácí brankář. Žatečtí se dokonce dostali do vedení 3:2. Vzápětí jsme však otočili na 3:4 a už jsme do přestávky tento rozdíl udrželi. Naše obrana měla s útokem domácích větší práci, ale jen co se pohybu týká, na střelbu však moc prostoru nezbývalo a tu nepřipravenou likvidoval skvěle chytající brankář Milan Zelený. Ten žateckým kryl v každém poločase po jednom pokutovém hodu a sedmibrankový rozdíl v závěrečném skóre padá na jeho hlavu.
            Nebýt mnoha tyčí v první půli a mnoha zkažených přihrávek ve druhém poločase, mohl být rozdíl skóre zřetelnější.
            K prvnímu zápasu jsme jeli bez trenéra Rudly Zusky, který si při rekonstrukčních pracích na Liďáku uhnal housera a bez útočníka Tomáše Svitáka, který je na dovolené. Zápas nevynechaly obě naše posily Honza Švarc ze Spojů a Zdeněk Bělohlávek z Modřan, jenž začal zajíždět i na tréninky. V brance tedy nastoupil Milan Zelený, před ním stínovali Leinweber, Knajfl, Hartmann P., střídaný Švarcem, v útoku Zavadil 9, Hartmann J. 4, Bělohlávek 4, Knýbel 3, do hry se prakticky nedostal Smetana.
            Příští týden jedeme na hřiště nováčka soutěže, který dokázal v 1. kole bodovat v Litvínově a jednotliví hráči mají již druholigovou zkušenost v dresech jiných klubů (i Bakov působil střídavě ve druhé lize).
 
7.9.2008
Neděle
10:00
TJ Sokol Bakov
-
NH Řevnice
 
Všechny výsledky 1. kola:
 
1. kolo
 
 
 
 
 
 
31.srpen 2008
 
 
 
 
 
 
Litvínov
-
Bakov
 
15
:
18
Žatec
-
Řevnice
 
13
:
20
Most
-
Všenice
 
16
:
13
Rožmitál
-
Ejpovice
 
14
:
20
Osek
-
Nezvěstice
 
12
:
17
Litohlavy
-
Tymákov
 
13
:
13
 
Žádné komentáře