Aktuálně, články, komentáře

Nový příspěvek

4.10. hrála naše družstva v oblastním přeboru s mládežnickými družstvy Března. Muži si to rozdali s Republikánem.
 Řevnice – Březno, mladší žačky (koedukovaná)  8-16 (2-12)

Mojžíšová- Matoušková, Šťastná 6x, Humlová Barbora a Markéta 2x, Smrčková Lucie a Kateřina, Šimonovská, Hrubá, Dercová, Lacigová K..

V tomto zápase hrála asi nejmladší obrana na světě, protože dvě děvčata byla z první třídy, jedna dokonce ze školky a zvládla to na 1*. Svým výkonem dokázala i pobavit diváky. Zbytek družstva byl po dvou odehraných zápasech už hodně unaven.

Řevnice – Březno A, mladší žačky 11-15 (4-8)

Mojžíšová- Matoušková 3x, Nováková, Humlová Barbora a Markéta 6x, Smrčková Lucie 2x a Kateřina, Šimonovská, Hrubá, Dercová, Lacigová K..

Bohužel nám chyběla pro nemoc hráčka prvního útoku K. Mandlíková a náš výkon tím byl značně oslaben. V podzimní části soutěže se nám zatím nepodařilo nastoupit v plné sestavě, snad to bude lepší na jaře. Musím podotknout, že družstvo Března bylo o třídu lepší, my stále máme nedostatek starších děvčat, ale až nám naroste naše záloha z prvních a druhých tříd, tak všichni uvidí jak hrají házenou holky z Řevnic!

Řevnice – Březno B, mladší žačky  9 – 22 (5-12)

Mojžíšová- Matoušková 1x, Nováková, Humlová Barbora a Markéta 8x, Smrčková Lucie a Kateřina, Šimonovská, Hrubá, Dercová, Lacigová K..

Řevnice – Březno, mladší žáci (koedukovaná)  8-6 (6-3)

Martin- Holý 1x, Kraus 6x, Edl 1x, Jandus Pavel a Lukáš, Šnajberk, Mojžíš, Flemr, Sudek, Huml.

Zásluhou vynikajícího výkonu brankáře Martina a střelecké jistotě Krause (Kamzíka) si zahrála i čtveřice začínajících Špuntů Sudek, Mojžíš, Flemr a Šnajberk.

Řevnice - Republikán Praha, muži  20 – 25 (12-13)

Jelínek, Jandus Pavel – Jandus Petr 11, Bače, Smrčka, Štech Jakub a Stanislav, Veselý Tomáš 2x a Michal 6x, Holý 1x.

Žádné komentáře