Rekapitulace posledních zápasů II. ligy, mou rukou jsou
psány poslední dva, jinak jsem převzal komentáře z webů soupeřů.

Po dlouhé době jsme udělali hezký výsledek s lepším soupeřem

9.10.2011
NH Řevnice – Sokol Podlázky 24:18 (13:13)
Branky: Hartmann 10, Knýbel 7, Zavadil 6, Štech 1

Na Podlázky jsme nastoupili se sedmi útočníky tak, abychom netrhali sehrané útoky a mohli střídat tempo hry. Tempo však stanovil útok hostí, kterému nedělalo potíže prosazovat se z jakékoliv pozice. Náš zkušenější útok dokázal držet krok a nedovolil hostující obraně získat jakoukoliv herní výhodu. Ve druhé půli se zlepšila jak naše obrana, tak i brankář Zelený, jenž začal předvádět zákroky, na které jsme od něho byli zvyklí. To vneslo klid do naší útočné řady, která se zaměřila na udržení míče a střelbu pouze „z jisté“. Naopak hosté začali působit velmi bezradně. Na posledních 5 minut tak mohla nastoupit dorostenecká lajna Štech, Jelínek, Veselý Petr (vloni ještě žáci), která dobrý výkon celého družstva korunovala vstřelenou brankou z ruky Jendy Štecha.
2.10.2011
Sokol Ejpovice – NH Řevnice 17:14 (10:7)

V Ejpovicích se nám bohužel dařilo podobně jako ve Všenicích. Utekl nám střelecky začátek utkání a stíhání soupeře v následujících minutách nás stálo hodně sil a za stavu 11:10 jsme místo obratu v utkání zaznamenali několik útočných chyb.

1.10.2011
Všenice - Řevnice 18:16 (10:10)

Komentář domácích: Do tohoto zápasu s tradičním účastníkem 2. ligy jsme měli vynikající nástup. Obrana pracovala spolehlivě, jistil je svými výbornými zákroky gólman Smitka. V útoku trojice Rada, Vondrák, Černý skvěle proměňovala vytvořené šance. V 17. min. jsme vedli 9:4 a zápas  vypadal na jednoznačnou záležitost. Poté však přišel obrovský útlum, a po laciných chybách a ztrátách v útoku znejistěla i obrana. Výsledkem byl poločasový stav 10:10 !!
          Ve 2. poločase jsme sledovali neurovnanou hru s chybami především útočných řad. Zbrklá střelba z nevypracovaných šancí, spolu se zbytečnými ztrátami míče v mezihře mělo za následek jen pozvolna narůstajícího skóre. Byli jsme neustále ve vedení o branku, ale hosté trpělivě dotahovali. Naštěstí v 52. min. po získání míče v obraně, jsme se brankou Vondráka dostali do dvoubrankového vedení, které jsme udrželi až do závěrečného hvizdu rozhodčího Grepla.
Za hosty  skórovali: Zavadil 7, Hartman 4, Jelínek 2, Stříž, Veselý M., Veselý P. po 1

25.9.2011
SKNH KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ - NH ŘEVNICE 17-19  ( 7-10 )

Komentář domácích: Od úvodní minuty si hosté z Řevnic vytvořili náskok, který si chytrou hrou především v útočné části udrželi až do závěrečného hvizdu. Naopak, na domácích byla vidět nesoustředěnost a hlavně chyběla bojovnost z úvodu sezóny.