Aktuálně, články, komentáře

9.9.2012 - II. liga, OP

V Oseku jsme měli pevnější nervy
Utkání jsme otočili během našeho oslabení
V neděli 9. září jsme jeli na těžkou trávu do Oseka, kde jsme na jaře prohráli a ani od tohoto zápasu jsme moc nečakali. A prvních 15 minut nám dalo za pravdu. V ten moment svítilo na tabuli skóre 8:8. Pak se naší obraně na chvilku zadařilo a dostali jsme se do vedení 11:9. Bohužel nám pak vypadl ze hry útok a i dík naší neproměněné šestce jsme odcházeli do šatem za nerozhodného stavu.
Sokol Osek - NH Řevnice   18:22 (11:11)
Sestava a branky: Zelený Milan, Buzek Josef- Leinweber Ctirad, Smrčka Tomáš, Hartmann Petr, Knajfl Jakub, Lenfeld Aleš- Hartmann Jan 9, Stříž Ivan 5, Zavadil František 5, Knýbel Pavel 3
Ve druhé půli na nás Osek vlítl a rázem vedl o dva góly, a navíc za stavu 16:14 byl vyloučen náš obránce Hartmann. V této chvíli začal útok hrát zodpovědněji a podařilo se mu z trestných hodů zápas otočit. Domácí zbrklou střelbou a neproměněnou šestkou (chytil Pepa Buzek) ztráceli šance a pak i čas. Konec zápasu nám zcela odevzdali.
Družstva Oblastního přeboru zahájily soutěže na Spojích. Mladší žactvo uhrálo remízu 2:2, starší žáci prohráli 13:19, muži B složení převážně z dorostenců prohráli těsně o branku a potom naši dorostenci deklasovali ty domácí o dvě třídy. (Bližší výsledky bohužel nemám)