Aktuálně, články, komentáře

8.5.2011 - II.liga

Ejpovický brankář zastavil náš útok

Šancí jsme si znovu vytvořili na dvacet gólů, ale u nich to skončilo

V neděli 8.5.2011 jsme hostili na svém hřišti Ejpovice, na jejichž dlouhodobě výbornou obranu přestáváme stačit, tentokrát jsme sice...

V neděli 8.5.2011 jsme hostili na svém hřišti Ejpovice, na jejichž dlouhodobě výbornou obranu přestáváme stačit, tentokrát jsme sice obranu mnohokrát překonali, ale hostující brankář ještě dokázal chyby svých kolegů účinně hasit.

NH Řevnice – TJ Ejpovice  13:16 (5:10)

Branky: Zavadil 8, Hartmann 5.

Zápas nám nevyšel hlavně na začátku, kdy jsme neproměnili z jistých pozic několik šancí. Zastavili nás dvě tyče a hlavně hostující brankář Chmelík. Druhý gól jsme vsítili až ve dvacáté minutě. Do konce poločasu jsme ještě stihli zkorigovat na 5:10. Ve druhé části hry jsme se do soupeře obuli o něco více a dokázali stáhnout na rozdíl jediné branky (13:14), konec zápasu však vyšel lépe hostům a zaslouženě vyhráli.