Aktuálně, články, komentáře

5.-6.6.2010 - II. liga

Poslední dvoukolo doma = poslední 4 body do tabulky

            První červnový a po dlouhé době i teplý slunečný víkend jsme na našem hřišti odehráli poslední zápasy II. ligy. My jsme bojovali hlavně o čtvrtou příčku tabulky, ale i o nejlepší domácí bilanci spolu s Mostem a Žatcem. Ačkoliv jsme byli nabuzeni dát do těchto zápasů vše a vyhrát s nasazením veškerých sil, oba soupeři nám dopřáli roli favoritů už při nástupech na hřiště a zápasy by měly dostat spíš přízvisko přátelské. Záluží ani Nezvěsticím už o nic nešlo a přijely v dohrávacích sestavách. Záluží, jako nováček soutěže, se zachránilo a Nezvěstice už předešlý den slavily postup do nejvyšší soutěže. I my jsme v dusném parnu pravidelně prostřídávali celou lavičku a oba zápasy jsme měli plně pod kontrolou.

            Ocenit tak musíme hlavně výkon domácího fanklubu, který dokázal vytvořit hustou bouřlivou atmosféru, která po celou dobu obou zápasů prakticky neřídla.

 

NH Řevnice – Sokol Záluží  18:12 (8:8)

            Sestava a branky: Zelený, Benda – Leinweber, Smrčka, Švarc, Knajfl, Hartmann P. - Hartmann J. 6, Knýbel 4, Veselý 1, Zavadil 7.

 

NH Řevnice – Sokol Nezvěstice  25:16 (12:10)

            Sestava a branky: Zelený, Benda – Leinweber, Smrčka, Švarc, Knajfl, Hartmann P. - Hartmann J. 2, Knýbel 11, Veselý 6, Zavadil 6.

 

Žádné komentáře