Aktuálně, články, komentáře

4.-5.6.2011 - II. liga - konečná

Sezónu jsme zakončili doma vítěznými zápasy

Sestupující Most kladl velký odpor i s dorostenci v sestavě, Záluží bojující ještě o udržení se rvalo do posledních vteřin a nakonec o jedinou branku sestoupilo

 První červnový víkend jsme zakončili naši 21. druholigovou sezónu, ve které jsme se dokázali udržet již tři kola před koncem soutěže, ze které letos sestupovaly čtyři týmy!

Los nám na závěr určil oba soupeře sice z pásma sestupu, ale v Mostě jsme na podzim ztratili jeden a v Záluží oba body. Tedy nám vyrovnaní soupeři.

NH Řevnice – Baník Most NH 29:26 (16:15)

Branky: Hartmann 13, Knýbel 10, Zavadil 4


Most už byl prvně známým sestupujícím spolu Chomutovem a tak hrál uvolněně a navíc si přivezl prakticky celé družstvo dorostenců na zkušenou. Střídání dvou řad mosteckých útočníků dělalo naší obraně s brankářem Bendou velké starosti a branky hostí přibývaly jak na z automatické pušky, v páté minutě jsme prohrávali 4:1. Naštěstí ani našemu útoku nebyla hostující obrana velkou překážkou a po prvotním zastřílení se spustil i náš samopal.

 NH Řevnice – Sokol Záluží 15:14 (6:5)

Branky: Knýbel 6, Zavadil 5, Hartmann 4

Tento zápas byl o hodně těžší pro všechny zúčastněné včetně sudího. Záluží muselo uhrát aspoň bod, aby se udrželo ve II. lize bez ohledu na zápas Oseku, konkurenta v boji o záchranu. My jsme chtěli poslední zápas sezóny na domácím hřišti vyhrát pro závěrečný dobrý pocit a samozřejmě pro věrné fanoušky, kteří neváhali přijít zafandit i v tropických vedrech.

Žádné komentáře