Aktuálně, články, komentáře

29.8.2010 - II. liga

Na začátek sezóny se nám podařilo porazit Litohlavy

Radek Tycar na náš tým tentokrát nestačil

Poslední srpnovou neděli jsme hostili loňského účastníka I. ligy. My jsme si proti tomuto soupeři mnoho šancí nedávali, neboť se s námi pro tuto sezónu rozloučil náš vynikající brankář Milan Zelený, ale Martin Benda v brance se nakonec osvědčil i s tak náročným soupeřem a nedovolil spolu s obranou, aby se Litohlavy dostali, byť jen na okamžik, do vedení.

NH Řevnice - TJ Litohlavy  23:21 (12:9)

Branky: Hartmann 9, Zavadil 7, Knýbel 5, Veselý 2

Útoku se dařilo ukončovat většinu akcí střelou na bránu a ze začátku většina končila za zády hostujících brankářů, ale začátek vyšel dobře i hostům. Ve třetí minutě byl stav vyrovnaný 3:3.

Naštěstí se brankostroj nejprve zadrhl litohlavským, nám to v něm skříplo až (jako vždy) na začátku druhé půle, kdy se nám hosté dostali na dostřel a o branku se za námi drželi do posledních sekund, v nichž jsme vstřelili naši poslední branku.