25.4.2010 - II.liga

Most jsme porazili s vypětím všech sil

NH Řevnice - Baník Most NH 15:14 (9:7)

Branky: Zavadil 10, Hartmann 4, Smetana 1

V neděli jsme hostili letošní překvapení soutěže z Mostu. Po několikaletých záchranářkých starostech se tým z Mostu pohybuje v popředí tabulky a zvedá se mu sebevědomí. My jsme však byli rozhodnuti mu body nedat. Hostům se však zpočátku dařilo lépe a do stavu 5:5 jsme jim horko těžko stačili, hlavně střelecky se nám nedařilo úročit dobře provedené akce. Naštěstí nás celou dobu držela obrana s brankářem Zeleným. Tentokrát sice nemohl nastoupit potrestaný Leinweber, ale skvěle ho zastoupil Smrčka, výbornou práci odvedli záložníci Hartmann a Švarc, kteří dokázali udržet mimo dostřel obávaného střelce Kneře. A díky tomu, že si ani nejlepší exekutor trestů mosteckých Pavel Gombár nepřivezl dostatek střelného prachu, měla obrana svou práci ulehčenou.

Do druhé půle znovu vstoupili lépe hosté a srovnali na 12:12, v té chvíli se většině našich útočníků nedařilo proměňovat šance ze hry a jediným střelcem druhého poločasu byl Zavadil, který trestal hostující obranu ze standardních situací. Dvě minuty před koncem se nám ještě podařilo odskočit na rozdíl dvou branek a nechybělo mnoho a mohly jsme o jeden bod přijít. Závěrečnou nervozitu jsme odnesli naštěstí jen tím, že rozhodčí Šimice označil naše diváky do zápisu jako neobjektivní