Aktuálně, články, komentáře

25.4.2009

Oblastní přebor Řevnice - Modřany
 

sobotu na naše hřiště přijela družstva z Modřan. Pro body přijeli hlavně muži. Nejvíce se však líbila hra těch nejmenších, tedy „ŠPUNTŮ“, ale vezměme to po pořádku.

První zápas obstarali starší žáci:

NH Řevnice – Spartak Modřany 22:6 (14:5) O branky se podělili: Štech a Veselý po 8, Jelínek 5. Naši útočníci si s chutí zahráli proti slabšímu soupeři. Potěšitelné bylo, že přišli pomoci bratři Králové, z nichž si Tomáš troufl zaskočit do brány a nevedl si špatně.

NH Řevnice – Spartak Modřany, mladší žáci 13:13 (7:5)  Naši mladíci, tentokrát ze zkušenějších jen s Petrem Holým, se brzy ujali vedení, které si udržovali téměř až do konce, ale několika chybami v závěru zápasu byli rádi, že uhráli nerozhodný výsledek brankami Holého 8 a Filipa Edla 5. Chyběly, dá se říci některé opory, Huml, Kraus, Sedláček a hlavně Lukáš Martin v brance, kam zaskočil mladík Ryvola. Sestava tedy byla Ryvola, Šnajberk, Flemr, Sudek, Edl, Holý, bratři Jandusové, Kodaj.

NH Řevnice "B"– Spartak Modřany, muži 17:16 (8:8). Hlavní utkání dne. Modřany přijely pro body, dlouho vedly, aby v závěru přišly o oba body. Branky :Hartmann 9, Veselý T. a Jandus po 3, Veselý M. 2.

DTJ Řevnice – Spartak Modřany 1:6 (1:3) Zde také chyběly holky, které už něco umí a tak jediná branka Moniky Matouškové nic neřešila a holky zase prohrály. Sestava družstva v brance Pavlína Šťastná, sestry Lacigovy, sestry Smrčkovy, Šimonovská, Mandlíková, Matoušková, Krtková a Dercová.

HoP

Žádné komentáře