Aktuálně, články, komentáře

24.4.2011 - II. liga

Osek nám vrátil body
Vyrovnané utkání jsme dovedli až do vítězného konce bez většího zaváhání

V neděli 24.4.2011 jsme na svém hřišti hostili soupeře, jehož jsme minulé kolo předstihli v tabulce o jeden bod...
V neděli 24.4.2011 jsme na svém hřišti hostili soupeře, jehož jsme minulé kolo předstihli v tabulce o jeden bod. Sokol Osek u Rokycan nás na podzim na svém hřišti porazil 24:20. Tentokrát na našem hřišti jsme mu tuto porážku odčinili.

NH Řevnice – Sokol Osek  24:21 (14:12)

Branky: Hartmann J. 9, Knýbel 7, Zavadil 7, Veselý 1

Obavy v našich řadách vládly hlavně při sestavování obrany, do které nám chyběli Leinweber s Knajflem. Obranné trio Smrčka, Hartmann P. a Švarc však po poločasovém hledání ideální obranné taktiky svou úlohu zvládli a dokázali účinně pomáhat brankářům Zelenému a Bendovi. V útoku se nám dařilo hlavně v první půli trhat hostující obranu na kousky, šťastnou ruku měl tentokrát hlavně Honza Hartmann, jehož góly nám někdy chybějí k pohodové hře. Ke konci zápasu se do hry dostal i Michal Veselý a stihnul si připsat branku a dvě čisté asistence. Do hry se nedostali obránci, Štech Jakub a Vráťa Hrubý nemladší.

Příští týden zajíždíme na hřiště hned dvou soupeřů. V sobotu hrajeme v Raspenavě, která se snaží o záchranu soutěže, v neděli jedeme stejným směrem, ale k soupeři, který míří mnohem výše. Podlázky se nám v posledních letech nedaří porazit venku ani doma a ani teď nečekáme, že jim příliš zatopíme. Jediné, na co bychom jim mohli zahrát, jsou právě ty vysoké ambiceJ