Aktuálně, články, komentáře

24.10.2009 - Oblastní přebor

Přebor se ukládá k zimnímu spánku

V Čakovicích se vedlo děvčatům

 V sobotu 24.10. se odehrály na hřišti TJ AVIA Čakovice poslední zápasy podzimní sezóny. A děvčata si vedla výborně.

ČAKOVICE – ŘEVNICE, mladší žačky 1:17

Sestava: Brankářka Schýbalová D., Krtková A., Humlová B., Leinweberová Š., Hrubá K., Matoušková M. 1, Smrčková K., Smrčková L.

Mladším žákyním chyběly tři spoluhráčky, které ulehly s nemocí a tak se zbytek musel poprat s přesilou soupeřek. Do brány šla naše nová obránkyně Denisa Schýbalová, která sbírá zkušenosti. Post brankářky byla dobrá zkušenost a i přes prohru se všechny snažily.

ČAKOVICE – ŘEVNICE, starší žačky 12:15

Sestava: Brankářka Mojžíšová K., Krtková A., Schýbalová D., Matoušková M., Smrčková L., Smrčková K., Leinweberová Š., Humlová B., Humlová M. 9, Mandlíková K. 2, Růžičková Z. 4

Za starší žákyně nastoupila poprvé v útoku nová posila Zuzka Růžičková, která svým osobitým stylem DISKOBOLOS šokovala všechny přihlížející hned v prvním útoku a byla to její první branka v zápase Národní házené. V minulém zápase zaskočila za nepřítomnou brankářku a je vidět že dokáže zastoupit všechny posty na hřišti. Tento zápas byla v brance Katka – KAČER – Mojžíšová, která také předvedla svůj talent a nebojácnost utrpět i nějakou ránu, jen když to nebude gól.

Musím pochválit všechny hráčky za jejich bojovnost s jakou hrály, jen kdyby takto naladěny byly při každém zápase. Doufám, že se děvčata zamyslí a dokážou že v plné sestavě mají na více vítězství.

Toto byl poslední zápas podzimní sezóny, přes zimu doladíme systémy a fyzičku a na turnajích se můžeme něco přiučit.

Házené ZDAR a lenosti ZMAR!!!

Štěpánka Jandusová

Žádné komentáře