Aktuálně, články, komentáře

22.9.2012 - OP

Rozhodčí: „Republikán doma neprohrává!“
V sobotu 22.9. 2012 vyrazilo naše B družstvo mužů do Prahy na travnatohlinité hřiště Republikánu. Bohužel ze zdravotních důvodů nemohl dorazit delegovaný rozhodčí a tak se řízení zápasu ochotně ujal jeden z domácích činovníků.

Republikán Praha – NH Řevnice 25: 19 (13:12)

Sestava a branky: Bíl Adam, Jelínek Luboš ml. – Hrubý Vratislav st., Holý Petr ml., Kraus Vojta, Štech Jakub, -   Jelínek Michal 7, Štech Jan 6, Veselý Petr 5, Jandus Petr 1 a Veselý Michal.

Opět jsme hráli převážně s dorosteneckou sestavou a dlouho náš mladý tým držel nadějný výsledek. Prvních patnáct minut bylo skvělých a my vedli 9:4, ale pak začal kralovat „pan“ rozhodčí a v poločase jsme prohrávali o gól. V druhém poločase jsme ještě chvíli vzdorovali a bojovali s nepřízní osudu a drželi nerozhodný výsledek, ale po nastřelení několika tyčí z vyložených šancí jsme nakonec prohráli šestibrankovým rozdílem.