Aktuálně, články, komentáře

21.-22.5.2011 - II.liga

Druhé venkovní dvoukolo znovu za tři body

Po dvou hubených nedělích jsme se opět rozstříleli

V Chomutově jsme rozpoutali divoké střelby, ze kterých jsme vyšli vítězně, v Žatci jsme vybojovali bod  až v závěru,...

Slunečný víkend 21.-22.5.2011 jsme strávili na severu Čech na hřištích Chomutova a Žatce. První s námi bojoval o teoretickou naději na udržení ve druhé lize, druhý svádí na dálku boj s Podlázkami o stříbrnou pozici.

V Chomutově jsme rozpoutali divoké střelby, ze kterých jsme vyšli vítězně, v Žatci jsme vybojovali bod  až v závěru, kdy jsme dokázali srovnat ze stavu 19:15 pro domácí na konečných 19:19. Oba zápasy byly pěkná fuška.

KNH Chomutov - NH Řevnice  25:27 (12:14)
Branky: Zavadil 10, Hartmann 9, Knýbel 8

Celý první poločas se na obou stranách střílelo, co se do obou obran vešlo. A mohlo se vejít mnohem víc, tempo na to bylo. Po přestávce se domácí útok odmlčel a nechal nás si vypracovat náskok až o 7 branek na 18:25, ale pak se ze hřiště vytratili naši útočníci a kazili a kazili. Závěr už pokazit nešlo a pokuťák po čase už jsme jen odevzdali soupeři.

NH Žatec - NH Řevnice  19:19 (12:7)
Branky: Hartmann 8, Zavadil 6,  Knýbel 5

V Žatci to bylo jiné, šancí bylo dost, ale pět trefených tyčí v úvodu zápasu nás odsoudilo do role přihlížejících. Žatec si celý zápas udržoval čtyř až pětibrankový náskok a chvílemi to vypadalo, že si z nás dělá "dobrý den". Za stavu 19:15 byli domácí přesvědčení o jasné výhře, my jsme však ještě nehodili flintu do chmele a ta naše závěrečná taktika fungovala lépe. Překvapivě získaný bod nás velmi potěšil a pomohl v boji o šestou příčku, o kterou se příští týden utkáme v přímém souboji se Všenicemi na jejich písku.
Žádné komentáře