Aktuálně, články, komentáře

2.-3.6.2012 - II. liga

Jeden bod nám stačil
V posledním dvoukole se bojovalo o sestupy z II. ligy skoro na všech hřištích
 
            O víkendu 2.-3.6.2012 jsme jeli na hřiště soupeřů bez střelce Knýbela, teoreticky jsme sice byli už zachráněni, ale zároveň jsme si chtěli vylepšit pozici pro nasazení do Českého poháru, a nechtěli jsme se v soutěži zachraňovat jen na základě administrativy škrtů bodů za neexistenci mládežnických družstev, které potká několik týmů včetně Oseka a Litohlav. Poslední dva jmenovaní byly našimi soupeři. V Oseku i v Litohlavech jsme i bez Pavla Knýbela dokázali odehrát vyrovnané zápasy se silnými soupeři. V obou zápasech jsme hráli v útoku bez střídání ve složení Hartmann, Stříž, Zavadil. Na lavičce jistil útok Petr Jandus.
 
Sokol Osek u R. – NH Řevnice 22:19 (11:11)
            Branky: Stříž 9, Hartmann 5, Zavadil 5.
 
            S Osekem jsme v první půli na několik momentů vedli a dokázali jsme se prosazovat systémovou hrou, bohužel osečtí nám dokázali vracet individuálními akcemi. Na začátku druhého poločasu nám utekli dobře mířenými průstřely a už se nám je nepodařilo dohnat.
 
TJ Litohlavy – NH Řevnice 14:14 (8:6)
            Branky: Hartmann 8, Stříž 3, Zavadil 3.
 
            V Litohlavech se nám naopak stálý dvougólový náskok domácích podařilo díky obraně a skvěle chytajícímu Zelenému v závěru dohnat. Obrana si poradila s nejlepším střelcem druhé ligy Radkem Tycarem, i když v závěru zápasu to byl spíš Radek „Tyčař“.
Právě Litohlavy po odečtu dvou bodů jsou třetími sestupujícími a zachránit je může snad jen ta skutečnost, že z prvních třech míst středočeské oblasti nebude chtít nikdo postoupit.
            V tabulce jsme sice na šestém místě, ale závěrečná tabulka bude vypadat úplně jinak, budou se odečítat body hříšníkům a srovnávat pořadí dle vzájemných zápasů.
Žádné komentáře