Aktuálně, články, komentáře

2.-3.10.2010 - II. liga

V domácím dvoukole jsme uspěli, porazili jsme Chomutov i Žatec

V sobotu jsme byli lepší, v neděli šťastnější

O víkendu 2.-3.10.2010 jsme hostili týmy ze severu Čech. Nováčka II. Ligy z Chomutova a již zkušené mladíky ze Žatce. Proti Chomutovu jsme chtěli nutně bodovat, ale proti Žateckým jsme si mnoho šancí nedávali a věděli jsme, že pokud budeme chtít uspět, budeme muset napnout všechny síly především v útočné fázi.

                Chomutov prakticky nic nehrál, ale dokonale využil všech našich slabin a donutil nás i k několika chybám, kvůli kterým jsme se chvilku obávali o výsledek. Konec zápasu jsme dohrávali v poklidu a mohli jsme se radovat z povinných dvou bodů.

NH Řevnice – KNH Chomutov  23:17 (12:9)

Sestava a branky: Benda- Smrčka, Leinweber, Knajfl, Švarc, Hartmann P., Zavadil 11, Hartmann J. 6, Knýbel 6, Veselý.

                V neděli se Žatcem začala přestřelka, kterou naše hřiště zná jen z mládežnických kategorií a my jsme tentokrát byli celé utkání napřed. Góly padaly po hezkých akcích, ale i po jednoduchých střelách, které by normálně snad ani neměli šanci na úspěch, ale v tom vražedném tempu se mohl stát střelcem kdokoliv. Štěstí ke konci zápasu stálo spíše na naší straně, kdy jsme si vypracovali jsme si čtyřbrankový náskok, jenž už jsme dokázali přetavit v body.

NH Řevnice – TJ Žatec  31:29 (15:14)

Branky: Hartmann J. 13, Zavadil 11, Knýbel 7.

 

Žádné komentáře