Aktuálně, články, komentáře

18.-19.10.

Litvínovu jsme pomohli otočit výsledek

Oblastní přebor jsme zakončili na umělé trávě v Čakovicích

Litvínovu jsme pomohli otočit výsledek

V neděli 19.10. jsme zajižděli ke druholigovému zápasu na umělou trávu do Litvínova a po vyhraném poločase 9:4 se nám rozsypala hra v útoku, ale i v obraně a nakonec jsme prohráli již po čtvrté o jedinou branku. Svůj díl sehrál i fakt, že jsme utkání odehráli pouze v sedmi hráčích a na lavičce byli připraveni jen defenzívní hráči. Litvínov zvítězil až brankou na 15:14 z trestného hodu po konci utkání. Zároveň proti nám byly v průběhu utkání nařízeny 4 pokutové hody (my neházeli jediný), z nichž náš brankář dva chytil. Ve druhé půlce nám rozhodčí nepísknul jediný trestný hod na středu brankoviště a všechny hody posouval do brankoviště a nebo metr před a pak už se nám nedařilo ani z jediné zbraně, která nám zůstala proti disciplinované obraně domácích, a to byly rozehrané tresty z krajů a zevnitř brankoviště. Chyběl nám prostě jediný útočník navíc a na lavičce charizma trenéra Rudolfa Zusky.

Oblastní přebor jsme zakončili na umělé trávě v Čakovicích

Čakovice – NH Řevnice, starší žáci 24-35 (10-15)

Martin Lukáš, Procházka Martin, Derco Martin, Král Karel a Tomáš 5x, Veselý Petr 13x, Štech Jan 5x, Kraus Vojtěch, Jelínek Michal 12x.

V tomto utkání se s týmem rozloučili Procházka, Karel a Tomáš Král a s nimi i brankář Dudek. Našemu družstvu budou samozřejmě chybět, ale bohužel se tito šikovní chlapci chtějí věnovat něčemu jinému.

Čakovice – NH Řevnice, muži 24-14 (13-6)

Jelínek, Hrubý V., Štech S. a Jakub, Bače, Smrčka, Veselý T. 2x a M. 5x, Jandus Petr 6x, Holý 1x.

Čakovice – NH Řevnice, mladší žáci 9-12 (4-7)

Martin Lukáš, Šnajberk Vojtěch, Kraus Vojtěch 10x, Huml Marek, Sedláček Daniel, Edl Filip 2x, Sudek Adam.

Dobrý výkon brankáře Lukáše Martina za úplně novou obranou a střelba Vojty Krause nejvíce přispěly k vítězství.

Čakovice - NH Řevnice, mladší žáci – koedukovaná 8-5 (1-4)

Martin Lukáš, Šnajberk Vojtěch, Kraus Vojtěch 4x, Huml Marek, Sedláček Daniel, Edl Filip 1x, Šťastná Pavlína, Sudek Adam.

Unavený Vojta Kraus nedokázal proti žákyním nastřílet větší počet gólů.

 

Čakovice –DTJ Řevnice, mladší žačky – koedukovaná 12 – 5 (7-3)

Šťastná Pavlína, Lacigová Kristýna, Matoušková Monika, Smrčková Kateřina a Lucie 2x, Hrubá Kateřina, Humlová Barbora a Markéta 3x, Dercová Barbora, Šimonovská Tereza.

Čakovice – DTJ Řevnice, mladší žačky 25-7 (12-4)

Lacigová Kristýna 1x, Matoušková Monika, Smrčková Kateřina a Lucie 1x, Hrubá Kateřina, Humlová Barbora a Markéta 5x, Dercová Barbora, Šimonovská Tereza.

Našim žákyním se v podzimní části bohužel nepodařilo sehrát žádné utkání v kompletní sestavě, tak můžeme pouze říci, že v jarní části to bude lepší a že se v zimním období v hale se ještě něco naučíme (doufáme, že budeme VYHRÁVAT !!!!).

VeZu


Žádné komentáře