Aktuálně, články, komentáře

16.5.2010 - II. liga

Ubránili jsme další dva body

Bakov nás v první půli přehrál, změnou taktiky jsme výsledek otočili

V neděli 16.5.2010 jsme hostili tým z chvostu tabulky Sokol Bakov nad Jizerou. Bez ohledu na výsledky, máme potíže vždy hlavně s vysokou bakovskou obranou a nejinak tomu bylo i tentokrát.

NH Řevnice – Sokol Bakov nad Jizerou 16:13 (6:7)

Branky: Hartmann 7, Zavadil 5, Knýbel 4

První poločas se rozjížděl velmi pozvolna, naše obrana byla spolehlivá a v útoku jsme si dokázali vytvořit dostatek příležitostí k vedení 6:4, bohužel nám pak několikrát obrana hostů sebrala míč a její útok dokázal šňůrou tří branek vyhrát poločas. Do druhé půle jsme vtrhli s pozměněnou útočnou taktikou a donutili hostující obranu ke změně na všech postech, v poslední fázi byl vystřídán i brankář, jenž zabrzdil naše střelce aspoň při proměňování trestů a jedné šestky. Ve dvacáté minutě druhého poločasu už jsme vedli 14:10 a vítězství jsme si už vzít nenechali. A to hlavně díky obraně a brankáři Milanu Zelenému, který většinu střeleckých pokusů hostí likvidoval.

Příští týden jedeme na pískové hřiště Všenic a na umělý trávník Stupna. Oba týmy jsou velmi nevyzpytatelní soupeři, a když k tomu přidáme naši nevyzpytatelnost vůči slabším protivníkům, tipuji na vyrovnané duely s nejasným koncem.