Aktuálně, články, komentáře

15.-16.9.2012 - OP, stará garda

Mistrovský turnaj dorostenců Čakovice
Loučení gardistů
Řevnice - Bakov 22 : 9 (14:5)
Branky: Štech Jan 7, Jelínek Michal 3, Veselý Petr 2, Holý 6 a Kraus Vojta 4.
Řevnice - Čakovice 28 : 13 (17:6)
Branky: Štech J. 6, Jelínek M. 2, Veselý P. 4, Holý P. 7, Kraus V. 7 a Derco M. 2
Řevnice - Spoje Praha 23 : 10 (13 :6)
Branky: Štech J. 3, Jelínek M. 2, Veselý P. 3, Holý P. 8, Kraus V. 2, Derco M. 2, Bíl A. 2 a Šnajberk V. 1

Tento mistrovský turnaj nám jasně ukázal, že náš dorostenecký tým svou hrou jasně převyšuje další mužstva v našem kraji. V každém zápase jsme byli fyzicky, technicky a takticky lepší našich soupeřů. Vždy nám stačilo odehrát polovinu prvního poločasu v základní sestavě a získat dostatečný náskok. V další části zápasů univerzálové Petr Holý a Vojta Kraus dostali hodně prostoru si zaútočit. Jak se hraje v útoku si vyzkoušeli také další defenzivní hráči týmu a nevedli si vůbec špatně. Za zmínku určitě stojí krásné střely s pádem brankáře Adama Bíla, vykláněčka přes ruku beka Martina Derca, kterou by chtěl umět nejeden útočník a určitě také s přehledem proměněný pokutový hod našeho benjamínka obránce Vojty Šnajberka. 
Když obránci hráli v útoku tak samozřejmě musel náš skvělý útok zaskočit v obraně. A i zde se projevil jejich herní přehled, velká pohybová, technická a taktická vyspělost. Útočníci prostě vůbec neměli problém čistě zbavovat soupeře míčů a ničit jejich útočné snahy výbornou hrou tělem. V bráně jsme převážně zvyšovali zkušenosti našeho druhého brankáře Lukáše Martina.
 
Loučení gardistů
Před druholigovým zápasem s Podlázkami se ještě konal exhibiční zápas našich nejstarších gardistů, z nichž někteří tento zápas pojali jako rozloučení se s dresem, který slavnostně a s úlevou přenechali těm mladším. Proti nastoupili gardisté Staré Huti, kterým za to patří dík. Celý zápas skončil remízou 4:4.

Sestava (či jen přítomnost): brankáři Rudolf Zuska (hráč a loučení), Pavel Vokurka (loučení), Petr Hartmann (loučení), Petr Spálenka (loučení)

Obránci: Zdeněk Šefl (hráč a loučení), Pavel Satorie (hráč a loučení), Tonda Mašata (hráč a loučení), Tonda Blovský (hráč a loučení), Olda Vysokomenský (hráč a loučení), Jirka Zrostlík, Vráťa Hrubý…..

Útočníci: Pavel Vintera (hráč a loučení), Tomáš Hájek (hráč a loučení), Josef Dlouhý (hráč a loučení), Luděk Zrostlík (loučení), Petr Svoboda (hráč), Bohouš Kos (hráč) Petr Holý (hráč), Miloš Tausche (loučení)…..
Žádné komentáře