Aktuálně, články, komentáře

15.-16.9.2012 - II. liga

S Podlázkami nás potopila střelba, s Raspenavou jsme kontrolovali celý zápas
O víkendu 15.-16. září jsme odehráli dvoukolo II. ligy na domácím hřišti. Hostili jsme ambiciózní Podlázky z čela tabulky a naopak tým pomýšlející aspoň na záchranu z Raspenavy.
Řevnice – Podlázky  15:17 (10:9)
Proti Podlázkám se nám dařilo v první půli převážně proměňovat naše tutovky, tahle vlastnost nás však na začátku druhé půlky opustila. Obrana sice dlouho držela hostující dravý útok na uzdě, ale bylo to proti neschopnosti útoku trefit mimo brankáře málo platné. O to víc si musíme vážit vítězství z Oseka.
Řevnice – Raspenava  18:14 (8:4)
S Raspenavou to naštěstí bylo úplně jiné. Naše obrana byla prvních dvacet minut takřka neprůstřelná a i útoku se dařilo aspoň na 75% a tak jsme vedli 6:1. Po té hosté produktivitu hry vyrovnali, ale náš náskok byl až do konce luxusní.