Poslední Klášterec nás trápil až do stavu 4:4

NH Řevnice – SKNH Klášterec n.O. 18:11 (9:6)
         Branky: Hartmann 8, Zavadil 4, Knýbel 2, Stříž 2, Štech 2.

Bleskem z OP
V neděli 13.5.2012 se na naše hřiště přijel podívat soupeř s Klášterce nad Ohří. Tento tým je svým výškovým průměrem určitě nejvyšší ve II. lize a jeho vysocí hráči (převážně hostující z Chomutova) se tak těžko překonávají jak v obranné, tak v útočné činnosti, nehledě na to, že pochytají i spousty odražených míčů.

Utkání jsme začali dost lehkomyslně a ztratili jsme několik míčů střelbou bez přípravy, po té jsme pokračovali střelbou do tyčí včetně jedné šestky a bylo z toho trápení až do 22. minuty, kdy jsme se dostali do vedení 5:4. Od té chvíle už jsme v útoku podávali standardní výkon a až do poslední minuty, kdy jsme obdrželi branku po nedodržení taktických pokynů lavičky. Ve druhém poločase se do hry zapojili Ivan Stříž a dorostenec Jan Štech, obrana stále do ničeho hosty nepustila a v klidu nás tak dovedla k povinně vyhraným dvěma bodům, které nás posouvají o tři příčky výše tabulkou II. ligy. A přibližují ke kýžené záchraně v soutěži.
Béčko mužů vyhrálo V Šáreckém údolí nad místním Republikánem Praha 16:10.
Naše žačky „A“ i „B“ nestačily na vedoucí Březno a prohrály 27:11 a 26:13, koedukované žactvo naopak vyhrálo 7:2, mladší žáci pak na mistrovském turnaji v Čakovicích dvakrát vyhráli a jednou padli. Udrželi si i tak první příčku v soutěži.