Aktuálně, články, komentáře

12.-13.9.2009 - II. liga

Ze dvou těžkých utkání jsme uhájili všechny čtyři body (aktualizace 16.9.09)

NH Řevnice - TJ Sokol Ejpovice  20:16 (11:9)

NH Řevnice - TJ Sokol Tymákov  21:18 (12:10)

 Konečně jsme ve II. lize bodovali

Ze dvou těžkých utkání jsme vybojovali všechny čtyři body

O víkendu 12.-13.9.2009 jsme hostili dva silné týmy z Plzeňska. Družstva ze sousedících obcí Ejpovic a Tymákova. Oba zápasy se pro nás ze začátku nevyvíjely dobře a soupeři vedli až do 15té minuty první půle. Ale my jsme byli tentokrát soustředění na všech postech a chybovali jsme jen minimálně.

Z tohoto dvoukola měly být pro nás Ejpovice jednodušším soupeřem a Tymákov nám dělá poslední dobou starosti hlavně kvůli pilíři jejich defenzívy brankáři kpt. Václavu Majerovi.


NH Řevnice - TJ Sokol Ejpovice 20:16 (11:9)

Branky: Zavadil 11, Knýbel 6, Hartmann 3

Ejpovice byly tentokrát hodně dlouho nebezpečné hlavně díky bezchybné exekuci trestných hodů. A až ve třetí čtvrtině zápasu získal ve standardních situacích převahu náš brankář a hostující útok přestával kousat a celá útočná strategie ejpovických vzala za své.

 NH Řevnice - TJ Sokol Tymákov 21:18 (12:10)

Branky: Zavadil 8, Knýbel 7, Hartmann 6.

Proti Tymákovu tentokrát rozhodlo hlavně střelecké štěstí, resp. jsme se už proti minulým zápasům s tímto soupeřem dokázali ze všech velkých šancí prosadit včetně příležitostí z krajních pozic. Tím se nám podařilo rozhýbat obranu i brankáře hostí a nakonec to vypadalo celkem jednoduše. Naše obrana s brankářem byli znovu skvěle koncentrovaní a jejich výkon dával útoku dostatek klidu v ofenzivní činnosti.

Obě utkání byla velice bojovná a vyrovnaná a do posledních chvil jsme se díky kvalitě soupeřů museli obávat o výsledek. Bohužel jsme kvůli zranění přišli o dva střelce Smetanu a Knýbla. Ondra Smetana si snad ještě do konce roku stihne zahrát, ale zlomený palec pravé ruky odstaví Pavla Knýbela od sportu minimálně do konce sezóny.

Příští neděli zajíždíme k nováčkovi soutěže do Raspenavy, který se na začátku soutěže blýsknul doma vítězstvím nad Mostem, ale všechny venkovní zápasy prohrál.

Žádné komentáře