Aktuálně, články, komentáře

10.-11. září - II. liga

Ze dvoukola jsme přivezli pouze 2 body

V Příchovcích jsme měli zápas pod kontrolou, ve Vřeskovicích jsme se přetahovali o vítězství celý zápas

O víkendu 10.-11. září jsme hráli na hřištích nováčků soutěže. Příchovice sice spadli do soutěže z I. ligy, ale tímto dojmem na nás rozhodně nepůsobili a budou mít velké starosti o udržení. Vřeskovice postoupily ze západočeské oblasti, odkud tradičně přicházejí velmi kvalitní soupeři.

TJ Příchovice – NH Řevnice  15:18 (8:9)

Branky: Zavadil 11, Hartmann 3, Knýbel 3, Stříž 1

V sobotním zápase jsme šli rychle do vedení a vzhledem k tomu, že příchovický útok připomínal spíš zmatené lesní včely, vedli jsme v 18. minutě 6:2. Pak si vybral své špatné chvilky náš útok a několikrát míč bez střelby odevzdal domácí obraně a domácí se tak dostali na dostřel. Ve druhé části hry jsme trpělivou hrou získávali čas na území soupeře a ten pak zbrkle zahazoval. Ačkoliv se nám nepovedlo vše podle plánu, body jsme si pohlídali.

TJ Vřeskovice – NH Řevnice  21:20 (10:9)

Branky: Zavadil 7, Hartmann 7, Knýbel 5, Stříž 1

První poločas jsme vedli a vše se nám dařilo až do poslední pětiminutovky, kdy jsme udělali sérii útočných chyb. Ve druhém poločase jsme na chvíli obrátili výsledek a udržovali vyrovnaný průběh, ale Vřeskovice dokázaly lépe zužitkovat poslední nabídnuté šance a dva body uhájily.