Aktuálně, články, komentáře

10.10.2009 - II. liga

Podlázky s námi odehrály vyrovnaný mač - aktualizace

NH Řevnice - Sokol Podlázky  17:15 (11:9)

Branky: Zavadil 11, Hartmann 5, Veselý 1

 Podlázky nedaly kůži zdarma

Vedení se neustále přelévalo, ale štěstí přimklo k domácí půdě

V neděli 11. října jsme ve druholigovém klání hostili mladý celek Podlázek, kterému díky dobrým výsledkům hodně stoupá sebevědomí a v tabulce se nacházel dva body před našimi hochy. K podcenění tohoto nováčka soutěže tedy nebyl sebemenší důvod.

NH Řevnice – Sokol Podlázky 17:15 (11:9)

Branky: Zavadil 11, Hartmann 5, Veselý 1

Utkání bylo celou dobu vyrovnané a všechny naše dvoubrankové úniky dokázali hosté vždy záhy smazat. Hostující útok má hru založenou na kombinacích zevnitř brankoviště a naši obránci měli hodně práce je udržet mimo střeleckou výseč, to se jim spíše nedařilo a když, tak pouze za cenu faulů, které ústili do pěti pokutových hodů a mnoha trestných hodů, které zase s úspěchem likvidoval náš brankář Milan Zelený. V obraně jsme za nečistou hru obdrželi tři žluté a jednu červenou kartu. Hosté nafasovali své karty včetně té rudé hlavně za řečnění až v čase, kdy bylo rozhodnuto.

My jsme v útoku neměli možnost zahrávat ani jediný pokutový hod, ale podařilo se nám rukou Zavadila proměnit všech 8 střílených trestných hodů, k tomu se povedlo až za záda brankáře hostí několik trestů rozehrát. Nebývale hodně ztrát míče jsme zaznamenali technickými chybami, které nám ale soupeř vracel stejnou mincí. Děkujeme početnému publiku (převážně z Podlázek) za pěknou kulisu a při druhé lize se sejdeme až na jaře.

Příští sobotu 17.10. nás čeká pohárový turnaj za účasti převážně druholigových týmů, který bude zahájen v 8:30 hod. a poslední zápas bude zahájen v 15:15 hod.

Žádné komentáře