Aktuálně, články, komentáře

Nový příspěvek

Bakov nás proháněl 25 minut.

V první půli jsme prováhali mnoho šancí a Bakov využil každé zaváhání.

V neděli 7. září jsme zajížděli k nováčkovi soutěže do Bakova nad Jizerou. Tento mladý tým a loňský jasný vítěz středočeské oblasti, ve které se potkával s naším B týmem, byl pro nás prakticky neznámý. Dobře známý nám byl pouze brankář Václav Brzobohatý, který u nás jeden rok hostoval, ale v tomto zápase nemohl nastoupit. Kvalita soupeřova brankáře ovšem pro náš útok již léta nic neznamená, protože to spíš vypadá, že čím horší brankář je, tím hůře se za jeho záda dostáváme. Zrovna tak se naší obraně a brankáři daří spíše proti papírově silnějším útokům, než proti zelenáčům. A přesně podle toho to vypadalo prvních 25 minut zápasu.

TJ Sokol Bakov – NH Řevnice 14:22 (9:12)

Náš útok znovu neměl potíže se dostat přes obranu domácích až do čistých šancí, ale individuálními zbrklostmi ukončoval hru před finální přihrávkou a dával šanci bakovským zahrát si většinu času na našem brankovišti. Navíc se domácím útočníkům dařilo úspěšně prostřelovat nepozorné bloky naší obrany a případné fauly proměňovali bakovští s 80% úspěšností. Po výměně našich brankářů jsme ze stavu 9:9 odskočili na poločasových 9:12 v náš prospěch.

Po změně stran jsme 20 minut plnili papírové předpoklady a pomalu zvyšovali náskok, domácím došel střelný prach a jejich obránci začali experimentovat, aby zastavili naše tradičně jednoduše vedené útoky. Poslední minuty byly proto plné technických a taktických chyb a byly spíše o klidném dohrání zápasu. Až bude Bakov kompletní určitě zamotá hlavu i zkušeným týmům, uvidíme, my se vždy na jaře nebráníme žádnému překvapení, na našem účtu se prohry s outsidery objevují pravidelně. Ale to je na delší povídání.

Naši již pod vedením trenéra Rudly Zusky nastoupili v plné polní i přespolní. Zelený, Jandus- Leinweber, Hartmann P., Švarc, Bače- Zavadil 8, Knýbel 7, Hartmann J. 3, Bělohlávek 3, Sviták T. 1.