Aktuálně, články, komentáře

Nový příspěvek

Se Všenicemi jsme nezvládli jen závěr
 50 minut jsme hráli dobré utkání, od stavu 20:15 jsme hořeli

V neděli 28. září jsme hostili zkušený tým Všenic, které tentokrát nepřijely se svým nejlepším střelcem posledních let Hynkem Benetkou. Ovšem i bez něho se dostali hosté do vedení 4:2 hlavně díky našemu útoku, jemuž se nedařilo překonat hostujícího brankáře.

NH Řevnice – TJ Všenice 20:19 (12:9)

Brzy jsme však našli recept, jak se dostat až do sítě soupeře a vývoj utkání jsme otočili na 6:4, v tu dobu už jsme měli za zády brankáře Luboše Jelínka, jenž střídal Milana Zeleného, jehož nechtěl poslouchat bolestivý loket. Pro Luboše to byl po zápase v Mostě další ostrý start v tomto ročníku II. Ligy.

Náš útok donutil ke střídání také brankáře hostí a i nadále se mu dařilo udržovat dvoubrankový náskok a 5 sekund před poločasem upravil na 12:9. Po přestávce jsme pokračovali v dobrém výkonu a když přidal několik jistých zákroků Luboš Jelínek, vedli jsme 18:14, 19:14 a 20:15. V tu chvíli se však náš brankostroj zadrhnul a za posledních deset minut jsme nakupili tolik chyb, jako vpředešlých 50ti. Soupeř toho dokonale využil a zasloužil se o konečný výsledek 20:19.

Nyní jsme o bod za prvními Nezvěsticemi a čeká nás dvoukolo na půdě týmů těžících z defenzívní činnosti a kvalitních brankářů. Snad se i náš brankář uzdraví, neboť právě jeho zkušenosti by nám v těchto duelech mohly chybět.