Aktuálně, články, komentáře

31.5.2009 - II. liga

Litvínov přivezl střelnici a nám rozdal horší flinty

Kvalitní útok litvínovských nám z obrany dělal kolo štěstí

V neděli 31.5.09 jsme na svém hřišti přivítali družstvo Litvínova, které ve druhé polovině jara prožívá útočné obrození, jež mají na triku myslící útočníci Kratochvíl a Dub. Sám Petr Kratochvíl byl ještě nedávno králem druholigových střelců a jeho forma se mu navrací.

NH Řevnice – KNHCH Litvínov 21:23 (12:11)

Branky našich: Zavadil 10, Knýbel 6, Hartmann 3, Bělohlávek 2

Oběma útokům se dařilo přehrávat obrany a brankáře celkem jednoduše a ačkoliv jsme asi do 50. minuty stále vedli, Litvínov se držel na dostřel. V závěru nám však chybělo více klidu při střelbě a několik našich tyčí i špatných přihrávek nahrálo hostům k rozhodujícímu dvoubrankovému trháku. Litvínov si tak z našeho hřiště poprvé v novodobé druholigové historii odváží oba dva body. Na podzim nám v Litvínově vypadl ve druhé půli útok (prohráli jsme 15:14 po vyhraném poločase 9:5) a tentokrát si špatnej den vybrala obrana.

Doufejme, že do konce ročníku nás čeká už maximálně jenom jeden špatnej den:-)