V Bakově jsme vydřeli body až v posledních minutách utkání

Sokol Bakov - NH Řevnice  14:15 (7:9)

Branky: Zavadil 10, Hartmann 4, Veselý M. 1

Společné foto je z 28.8.2009 Řevnice - Žatec

V neděli 27.9.2009 jsme zajížděli do Bakova nad Jizerou s nadějí na zisk bodů, ale vzhledem k tomu, že jsme jeli bez zraněných Knýbela a Smetany, jsme v tento úspěch jen tiše doufali. Poprvé tak takřka celý zápas odehrál dorostenec Michal Veselý, který se zkušenými útočníky Hartmannem a Zavadilem dokázal, že zvládne ve vypjatých momentech zachovat chladnou hlavu.

Sokol Bakov - NH Řevnice 14:15 (7:9)

V útoku se nám dařilo až do 42. minuty a stavu 12:7 pro naše barvy proměňovat vytvořené šance, ale pak jsme při změně v obraně domácích několikrát zazmatkovali a ztratili míč zbrklou střelbou nebo nedorozuměním. V tu chvíli domácí stáhli během 15 minut, kdy jsme trefovali pouze brankáře domácích, na 12:12, ale naše obrana tentokrát bakovským nedala nic zadarmo a Milan Zelený dělal v brance divy. Domácí mohli jít i do vedení při pokutovém hodu, ale náš brankář byl proti. V útoku se nám pak povedlo získat rozhodující dvoubrankový náskok. Bakov snížil na rozdíl jediné branky až z trestného hodu po konci utkání.