Aktuálně, články, komentáře

26.10. - konec druholigového podzimu

Podzim jsme zakončili rozpačitě

V posledních zápasech podzimní části II. ligy se nám dařilo jen částečně. V sobotu jsme s Litohlavy navázali na jarní ostudný debakl 19:29 podobným výsledkem 17:26, znovu se nám nedařilo na žádném postu, ale hlavně útok pokračuje v neproměňování tutovek, což předvádí již od jarních neslavných zápasů, důsledkem toho jsme prohráli 5 utkání o jediný gól, a vše vyvrcholilo právě zápasem s nejofenzívnějším týmem soutěže.

NH Řevnice – TJ Litohlavy 17:26 (10:14)

V neděli jsme si s Osekem snad vylepšili kredit, když jsme ho po jasném poločase 10:6 jen taktak porazili 18:16. Už konec prvního poločasu padla na naše střelce deka a znovu jsme hledali jen brankářovo připravené tělo a na začátku druhého poločasu se toto střelecké neštěstí jen prohloubilo a první branku jsme dali až ve třinácté minutě a zvyšovali jsme jí na 11:10. Po gólu jsme pak odskakovali až do stavu 14:14, kdy se podařilo dvakrát vynést obraně míč a my jsme konečně získali finální náskok dvou branek 16:14 a konečný výsledek 18:16 jsme mohli ještě o jednu branku navýšit, ale konečný hvizd ukončil pro někoho snad infarktově se vyvíjející se utkání.

NH Řevnice – Sokol Osek 18:16 (10:6)

A zde je přezimovací tabulka, v níž jsme se sice odpoutali od sestupových příček, ale hodně ztrácíme i na první místo a to u nás na podzim několik let nebylo zvykem. Do jarních bojů jsme pod vedením trenéra Rudolfa Zusky většinou nastupovali z čela tabulky. Snad se nám díky tréninkům v nové hale ŘEVNICKÉ SPORTOVNÍ podaří zlepšit střelecká jistota a sehranost s novými i mladými hráči :-) Od roku 1990, kdy jsme nepřetržitě ve II. lize, jsme přes zimu netrénovali s házenkářským míčem, tak uvidíme, zda to jediné bylo brzdou našeho týmu a nebo se na jaře ukáže, že je to vlastně buřt! A škoda peněz za pronájem haly.

Nashledanou na jaře. (Ještě tedy přidám několik nicneříkajících statistik a tabulky krajských soutěží, až budou k mání.)