17.5.2009 II. liga

Ve Všenicích jsme nezaváhali a vyhráli 22:14

Všenice nám odevzdaly 2 body

Brankář Milan Zelený chytil 3 pokutové hody.

V neděli 17. května jsme jeli na pískové hřiště do Všenic, které se v letošním ročníku potýkají s marodkou a nemohou se tak opřít o zkušené hráče. Minulé kolo prohráli i s posledním Bakovem (to my také!). Naproti tomu se Všenicím podařilo vzít po bodu Litohlavům i Nezvěsticím.

TJ Všenice – NH Řevnice 14:22 (9:12)

Branky: Zavadil 12, Bělohlávek 4, Knýbel 4, Hartmann 2.

V zápase se nám dařilo od začátku přehrávat obranu soupeře a přišly i první góly, ale chvíli jsme si museli zvykat na styl rozhodčího Adámka z Přeštic, který oběma obranám nechával více prostoru pro svoji činnost a hru tak zbytečně nekouskoval. Svůj den měl střelec Bělohlávek, jenž donutil domácího trenéra několikrát zamíchat obranou. Zdeněk Bělohlávek nás poslal svou neomylnou levačkou z kraje brankoviště do třígólového vedení a my se mohli radovat z vyhraného poločasu.

Začátek druhého poločasu se nevyvedl všenickým útočníkům, kteří kazili přihrávky, netrefovali branku ani z nařízených pokutových hodů a celkově se jim hra nedařila, do toho jim kazil svými zákroky náladu i náš brankář Milan Zelený. Nám se naopak v útoku stále dařilo přehrávat domácí obranu, která nás nepustila ke střelbě jen za cenu četných faulů. Z trestných a rozehraných volných hodů se nám pak většinou vedlo skórovat. Výpadek útoku jsme zaznamenali až za stavu 12:21, kdy trenér Tomáš Sviták poslal do hry dorostence Michala Veselého, který se trápil díky nevhodně zvolené obuvi a nedokázal proměnit ani pokutový hod. Dva body ze Všenic nám daly trochu klidu na čtvrté příčce tabulky.